СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ!
опубліковано:
26 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
ПрАТ «Агрофорт» є одним із найбільших сільськогосподарських виробників, що орендують земельні паї в селі Демівщина. На цей час, коли погодні умови не дають можливості працювати в полі, «Агрофорт» не залишився осторонь, а взяв участь у благоустрої села.
Регіональний директор ПрАТ «Агрофорт» Роєнко Валерій Анатолійович надав потужну техніку, завдяки чому в селі проведено прибирання на центральному кладовищі, упорядковано сміттєзвалище та ліквідовано три стихійні сміттєзвалища. Спільними зусиллями наводимо належний санітарний стан до Великодніх свят.
Володимир МОСІЄНКО, староста
Демівщинсько-Кадомського старостинського округу
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260424318107309_n_9m/pic.jpg)