НАДАНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ РОДИНАМ ФРОНТОВИКІВ
опубліковано:
25 жовтня 2023
оновлено:
16 липня 2024
У середу 25 жовтня Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів позачергове засідання виконавчого комітету. Розглянуто було важливе питання про надання матеріальної допомоги 11 жителям громади, зокрема родинам фронтовиків, у тому числі рідним померлого в зоні бойових дій нашого земляка Бориса Бащенка. Присутні на засіданні вшанували пам’ять про воїна хвилиною мовчання.
![](/ua/osximage/pg/251023800133851_n_1m/pic.jpg)