ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ
опубліковано:
25 жовтня 2023
оновлено:
17 липня 2024
У середу 25 жовтня опікунська рада на чолі з заступником міського голови Валентиною Циганок працювала на виїзді. Було відвідано на дому громадян, що проживають у Новосілці та Леонівці.
Члени опікунської ради поспілкувалися з опікунами, перевірили умови проживання їхніх підопічних. Участь у роботі ради взяли старости сіл Тетяна Богданець та Іван Владимиров, поліцейський офіцер громади Віктор Дяченко.
![](/ua/osximage/pg/251023307681696_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/251023307681696_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/251023307681696_n_3m/pic.jpg)