А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

`ДЮСШ-ДРУЖБА` Кагарлик - підростає гідна зміна професіоналам футболу

опубліковано: 25 вересня 2023 оновлено: 17 липня 2024

Турнір із мініфутболу в «Olympic village»: «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик на п’єдесталі пошани

Команда «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик переможець   турніру з мініфутболу в «Olympic village» Команда «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик - переможець турніру з мініфутболу в «Olympic village». Автор: ДЮСШ м. Кагарлик

У турнірі  брали участь 8 команд. Це: «Лідер-Містечко» та ФК «Лідер» з міста Васильків, ФК «Вулкан» (м. Київ), ФК «Каскад» (м. Бровари), ФК «Кристал» (с. Козин), ФК «Фортуна» (Житомирська область), ФК «Арсік-клаб» (Біла Церква) і «ДЮСШ-ДРУЖБА» (Кагарлик).

Учасники турніру були розділені на 2 групи по 4 команди в кожній.

«ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик виграла у ФК «Лідер-Містечко» (Васильків) - 6-0, ФК «Каскад» (Бровари) - 1-0, ФК «Вулкан» (Київ) - 3-1, та посіла перше місце у своїй групі.

У півфіналі кагарличани перемогли ФК «Лідер» (Васильків) - 4-1.

У фіналі «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик зіграла з ФК «Кристал» (Козин) з рахунком 3-2 і стала переможницею турніру.

Команда «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик виборола перемогу на турнірі з мініфутболу в «Olympic village» Команда «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик виборола перемогу на турнірі з мініфутболу в «Olympic village». Автор: ДЮСШ м. Кагарлик

У кожній з команд відзначили кращих гравців. У команді «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик відмітили Артема Тригуба та Іларію Трохименко.

«Дякуємо батьківському колективу за підтримку та організацію поїздки на змагання», - зазначає тренер команди із Кагарлика Роман Свиридченко.

ДЮСШ-ДРУЖБА Кагарлик – серед лідерів Всеукраїнського турніру з мініфутболу у Вінниці

У турнірі в Вінниці брали участь 10 команд: ФК «Балкани»ФК «Балкани-2»ФК «Старболс» з міста ХмельницькийФК «Бульвар»ФК «Фаєрбол» з ЖитомираФК «Шахтар»ФК «Шахтар-2» з ВінниціФК «Атлет» (Київ); ФК «Юність» (Черкаси); «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик.

Усі вони були розділені на 2 групи по 5 команд в кожній.

Кагарлицька команда на Всеукраїнському турнірі із мініфутболу у ВінниціПід час Всеукраїнського турніру із мініфутболу у Вінниці. Автор: ДЮСШ м. Кагарлик

Кагарлицькі футболісти виграли у ФК «Балкани-2» - 3-0, у ФК «Бульвар» - 3-1, ФК «Старболс» - 2-1, ФК «Шахтар» - 2-0, та посіли перше місце в групі.

У півфіналі футболісти з Кагарлика зустрілися з ФК «Атлет». Результат гри - 0-0. У серії післяматчевих 6-ти метрових ударів перемогу з рахунком 3-2 одержала команда каграличан.

У фіналі «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик поступилася ФК «Фаєрбол» (Житомир), з рахунком 2-1 та в підсумку посіла ІІ місце.

Кращі гравці Всеукраїнського турніру із мініфутболу у ВінниціКращі гравці Всеукраїнського турніру із мініфутболу у Вінниці. Автор: ДЮСШ м. Кагарлик

У кожній команді-учасниці відзначили кращих гравців. У кагарлицькій команді був відмічений воротар - Макар Павлик.

«Дякуємо батьківському колективу за підтримку та організацію поїздки на змагання», - зазначає тренер команди «ДЮСШ-ДРУЖБА» Кагарлик Роман Свиридченко.