Обговорено низку питань, що стосувалися благоустрою сільських населених пунктів, залучення до таких заходів місцевих жителів, які стоять на обліку в Центрі зайнятості; залучення коштів благодійників; використання фінансових призначень на першочергові заходи з підготовки освітніх закладів до нового навчального року, збереження та підготовки приміщень установ соціальної сфери до осінньо-зимового періоду, дообладнання укриттів, забезпечення ліками аптечних пунктів у місцевих фельдшерських пунктах та амбулаторіях тощо.
Насамкінець було обговорено стан справ зі сплатою за оренду земель громади в розрізі кожного населеного пункту.