ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ!
опубліковано:
25 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
25 квітня до 19 ДПРЧ завітали учні Кагарлицького ліцею № 1 для яких рятувальники Обухівського районного управління провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Під час заходу фахівці продемонстрували дітям пожежно-рятувальну техніку підрозділу, ознайомили дітей з обладнанням, яке використовують рятувальники для ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
Наприкінці заходу в учнів ліцею була можливість спробувати себе в ролі юних рятувальників.
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/250424200633304_n_11m/pic.jpg)