Очільник громади констатував стабільний стан ситуації на Кагарличчині, однак наголосив на важливості дотримання алгоритму дій під час оголошення повітряної тривоги. Акцентовано увагу на потребі подальшого вдосконалення наявних найпростіших і протирадіаційних укриттів, забезпечення запасних виходів, наголошено на заходах із підготовки до нового навчального року та опалювального сезону. До кінця літа слід забезпечити готовність наявних генераторів для забезпечення роботи під час осінньо-зимового періоду. Актуальною залишається претензійна робота з боржниками зі сплати за оренду земель та майна комунальної власності для забезпечення стабільних надходжень до місцевого бюджету.
На виконання всіх заходів із забезпечення життєдіяльності громади є достатній кадровий, матеріальний і фінансовий ресурс.
Оперативний штаб розглянув загальну ситуацію в громаді, стан справ в організаціях, на підприємствах, в установах і підрозділах міської ради.