УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ
опубліковано:
24 лютого 2024
оновлено:
18 липня 2024
Невтомно покращуємо знання української. Учора в гостинному читальному залі Центральної бібліотеки вчергове зібралися на засідання розмовного клубу «Українська для всіх». Цього разу заняття проводила вчитель української мови та літератури КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №3" Тетяна Сколота. «Наголос. Орфоепічна помилка» - тема, яку можна повторювати знову й знову і щоразу не буде зайвим. Адже від того, як ми наголошуємо й вимовляємо слова, може змінюватися і їхнє значення, і сенс сказаного. Дякуємо за цікаве заняття!
Центральна Бібліотека-Кагарлик
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/240224201345943_n_19m/pic.jpg)