ПРАЦЮВАЛА РОБОЧА ГРУПА
опубліковано:
23 жовтня 2023
оновлено:
17 липня 2024
У минулу п’ятницю та в понеділок 23 жовтня за участю міського голови Олександра Панюти працювала робоча група з питань облаштування в Кагарлику Алеї Слави Героїв. Після ухваленого на засіданні виконкому рішення розташувати Алею Слави біля пам’ятника Героям Небесної Сотні обговорено робочі питання втілення задуму з урахуванням досвіду сусідніх громад, конкретизовано доручення музеїстам спільно з організацією «Рада ветеранів Кагарлицької громади» підготувати інформаційні фотоматеріали для облаштування Алеї Слави Героїв, оглянуто місце її розташування та визначено обсяги робіт.
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/231023415284514_n_7m/pic.jpg)