ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КАГАРЛИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 ім. В.П.ДАШЕНКА ВИЗНАНО ВІТУ ДЯЧУК
опубліковано:
23 липня 2024
оновлено:
27 липня 2024
19.07.2024 року в приміщенні Кагарлицької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №2 ім. В.П.Дашенка». За рішенням комісії визнано переможцем конкурсу та рекомендовано Кагарлицькому міському голові призначити на посаду директора КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №2 ім. В.П. Дашенка» Дячук Віту Василівну, уклавши строковий трудовий договір у встановленому законом порядку.
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230724660124930_n_8m/pic.jpg)