ЛІЦЕЇСТИ НА БЛАГОУСТРОЇ РІДНОГО МІСТА
Старшокласники Кагарлицького ліцею №1 у межах двомісячника благоустрою висадили гортензії біля Алеї Слави Героїв та біля своєї Аlma mater. На сторінці закладу у Facebook читаємо:
"Бажаючи зробити світ навколо себе барвистим і квітучим, учні 10 та 11 класів КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №1» дружно й завзято висадили під вікнами рідного закладу освіти ряд гортензій, які подарувала мама наших ліцеїстів — Наталія Яриш, власниця сімейного розсадника "UkrSad".
Завдяки небайдужості пані Наталії та ініціативності й працьовитості старшокласників ліцею, забуяють нові насадження і на Алеї Слави нашого міста.
Кущі з ошатним цвітом навіть через роки нагадуватимуть про те, що наша молодь зацікавлена майбутнім рідного міста, прагне бачити нашу Україну мирною та квітучою".
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/230424735129946_n_9m/pic.jpg)