Вечір позитиву в Центральній бібліотеці в Кагарлику: твори корифеїв у виконанні юних театралів
Сміх, як відомо, продовжує життя. Якщо вірити цьому вислову, то відвідувачі Центральної бібліотеки у Кагарлику точно житимуть довше. Адже нещодавно тут у читальному залі відбувся літературний вечір до 135-річчя від дня народження Остапа Вишні «А він сміявся. Сміявся, щоб людям легше жилося», глядачами якого вони й були.
Фрагмент сценки. Фото -
Ведучі заходу Марина Волошин і Тетяна Владімірова розповіли присутнім про основні віхи життя гумориста, а потім передали слово юним акторам театральної студії Кагарлицької школи мистецтв під керівництвом Лейли Джабієвої.
Фрагмент сценки. Фото -
Студійці інсценізували усмішку Остапа Вишні «Моя автобіографія». Постановка викликала шквал сміху та позитивних емоцій у глядачів. Олександр Матьора, Ярослав Губерненко, Гліб Репенко, Тимофій Пакуров та Юлія Островська майстерно передали і зміст, і настрій, і самоіронію автора. Це було неперевершено!
Учасники заходу. Фото -
На творчій спадщині з вишневого кореня Остапа Вишні виросла ціла плеяда відомих гумористів-сатириків, серед яких і Павло Глазовий. На заході прозвучали гуморески цього майстра доброго настрою «Небесний гість» у виконанні Ярослава Сінченка, «Кухлик» декламувала Каріна Черниш, «Як ми з кумом полювали» читала Анна Мартиненко і експромтом виконала гумореску «Як вареники варили кум і я» сама Лейла Джабієва, чим дуже потішила і глядачів, і своїх вихованців.
Учасники театральної студії Кагарлицької школи мистецтв та їхні наставниця, які тішили своїми виступами присутніх на заході. Фото -
Вечір вийшов справді позитивним. Бо ж без позитиву у нашому складному житті зараз ніяк.
Лілія ЛИТВИН

