Сміх, як відомо, продовжує життя. Якщо вірити цьому вислову, то відвідувачі Центральної бібліотеки у Кагарлику точно житимуть довше. Адже нещодавно тут у читальному залі відбувся літературний вечір до 135-річчя від дня народження Остапа Вишні «А він сміявся. Сміявся, щоб людям легше жилося», глядачами якого вони й були.

Фрагмент сценки у бібліотеці в КагарликуФрагмент сценки. Фото -  Валентин Владіміров

Ведучі заходу Марина Волошин і Тетяна Владімірова розповіли присутнім про основні віхи життя гумориста, а потім передали слово юним акторам театральної студії Кагарлицької школи мистецтв під керівництвом Лейли Джабієвої.

Фрагмент сценки у Кагарлицькій бібліотеціФрагмент сценки. Фото -  Валентин Владіміров

Студійці інсценізували усмішку Остапа Вишні «Моя автобіографія». Постановка викликала шквал сміху та позитивних емоцій у глядачів. Олександр Матьора, Ярослав Губерненко, Гліб Репенко, Тимофій Пакуров та Юлія Островська майстерно передали і зміст, і настрій, і самоіронію автора. Це було неперевершено!

Учасники заходу про Остапа Вишню у бібліотеці в КагарликуУчасники заходу. Фото -  Валентин Владіміров

На творчій спадщині з вишневого кореня Остапа Вишні виросла ціла плеяда відомих гумористів-сатириків, серед яких і Павло Глазовий. На заході прозвучали гуморески цього майстра доброго настрою «Небесний гість» у виконанні Ярослава Сінченка, «Кухлик» декламувала Каріна Черниш, «Як ми з кумом полювали» читала Анна Мартиненко і експромтом виконала гумореску «Як вареники варили кум і я» сама Лейла Джабієва, чим дуже потішила і глядачів, і своїх вихованців.

Учасники театральної студії Кагарлицької школи мистецтв та їхні наставниця, які тішили своїми виступами присутніх на заходіУчасники театральної студії Кагарлицької школи мистецтв та їхні наставниця, які тішили своїми виступами присутніх на заході. Фото - Валентин Владіміров

Вечір вийшов справді позитивним. Бо ж без позитиву у нашому складному житті зараз ніяк.

Лілія ЛИТВИН