На Кагарличчині до погрудь Тараса Шевченка з нагоди дня перепоховання поета поклали квіти
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та його заступниця Любов Коваль поклали до погруддя Тарасу Шевченку в Кагарлику квіти та схилили голови, вшановуючи генія українського народу.
Вшанування пам'яті Кобзаря в Кагарлику
Цього дня квіти до погрудь Тарасу Шевченку поклали й у селах Переселення та Слобода. Заходи відбулися за участю старост сіл, працівників соціальної сфери, закладів культури та освіти.
Покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку у Переселенні
164 роки тому, 22 травня 1861 року, на Чернечій горі поблизу Канева перепоховали славного сина українського народу Тараса Шевченка.
Покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку у Слободі
Помер він у Санкт-Петербурзі у віці 47 років. Спочатку його поховали на Смоленському кладовищі. Але, виконуючи заповіт Тараса, його друзі та пошановувачі у квітні того ж року перевезли прах поета в Україну. Тут, біля Канева, на високій кручі над Дніпром він і знайшов свій останній відпочинок.
Валентин ВЛАДІМІРОВ
