ІЗ МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ
22 травня рятувальники Обухівщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Кагарлицької громади.
Громадянам нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності, правила поведінки біля води, правила пожежної безпеки в побуті та про наслідки, до яких призводять пожежі.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
Також із метою запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та для виявлення порушників правил пожежної безпеки рятувальники провели обстеження територій с. Півці Ржищівської територіальної громади за допомогою БПЛА. Було оглянуто стан пожежної безпеки в місцях прилягання лісових масивів до полів та доріг на території населеного пункту.
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220524318158724_n_8m/pic.jpg)