НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 22 квітня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.
У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували пам’ять про всіх співвітчизників, загиблих у війні з російськими загарбниками.
Штаб констатував стабільність ситуації в громаді. Продовжуються заходи в межах весняного двомісячника благоустрою, триває подальше вдосконалення укриттів на випадок оголошення повітряної тривоги.
На засіданні штабу традиційно було обговорено стан справ у правоохоронній сфері, ключових галузях (освіта, культура, медицина), на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.
Після завершення засідання штабу голова провів робочу нараду зі старостами сіл, обговоривши поточні питання в розрізі кожного старостинського округу.
![](/ua/osximage/pg/220424865768179_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424865768179_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424865768179_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424865768179_n_4m/pic.jpg)