ЦЕ – ДЛЯ БЕЗПЕКИ
опубліковано:
22 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
22 квітня рятувальники Обухівського районного управління ГУ ДСНС у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Кагарлицької громади. Фахівці ДСНС нагадали та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення, нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
![](/ua/osximage/pg/220424560398721_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424560398721_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424560398721_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220424560398721_n_4m/pic.jpg)