ПІДТРИМКА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
Психологічний стан та психічне здоров’я населення країни під час військових дій є вкрай важливим. Щоб навчити українців контролювати психоемоційний стан, уникати страху, панічних приступів чи посттравматичного синдрому за ініціативи Першої Леді Олени Зеленської в Україні запрацювала Національна програма психічного здоров`я та психосоціальної підтримки «Ти як?».
22.02.2024 відбулося засідання мобільної групи психосоціальної підтримки учасників освітнього процесу закладів освіти Кагарлицької громади.
Начальник відділу освіти Надія Омельченко обговорила з тренерами важливість збереження та підтримки ментального здоров’я в умовах сьогодення, звернула увагу на фактори, від яких залежить ментальне здоров’я.
Психолог Тетяна Борозенець коротко розповіла про організацію роботи мобільної групи, яка передбачає налагодження командної роботи і взаємодії.
Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Віта Дячук акцентувала увагу тренерів на розробленні спільного координаційного плану заходів для впровадження пілотного проєкту «Ментальне здоров’я: виклики та перспективи сьогодення». Під час зустрічі було обговорено хід дій для реалізації тренінгів.
Тетяна БОРОЗЕНЕЦЬ, психолог КЗ КМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»
![](/ua/osximage/pg/220224483419584_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220224483419584_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/220224483419584_n_3m/pic.jpg)