НА ПРИЙОМІ В ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
опубліковано:
21 травня 2024
оновлено:
17 липня 2024
У вівторок 21 травня начальник Обухівської районної державної (військової) адміністрації Микола Кравчук проводив плановий виїзний прийом громадян у м. Кагарлику. На прийомі побувала жителька села Слобода Кагарлицької МТГ з питань реагування на попереднє звернення, яка отримала відповідні роз’яснення і допомогу в належному оформленні звернення.
![](/ua/osximage/pg/210524883986667_n_1m/pic.jpg)