`СОКІЛ` (`ДЖУРА`) – ЗАХОПЛИВА ГРА!
опубліковано:
21 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
Упродовж квітня цього року відбувся територіальний етап Всеукраїнського заочного конкурсу про роботу звітів роїв у молодшій віковій групі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Всього участь у територіальному етапі взяли одинадцять закладів освіти Кагарлицької МТГ, які гідно продемонстрували свою роботу та здобутки за рік.