БЕЗПЕКА ДІТВОРИ – НАШ ПРІОРИТЕТ
опубліковано:
21 лютого 2024
оновлено:
18 липня 2024
Одним із важливих пріортетів у Кагарлицькій громаді після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну стало створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу. Для безпеки школярів та вихованців дитсадків облаштовуються підвальні укриття, постійно поліпшуються умови перебування в них під час повітряної тривоги.
Нещодавно за сприяння місцевої влади облаштовано укриття площею до 78 м2 у міському дитсадку «Ромашка». Нині тривають роботи над подальшим розширенням площі укриття з облаштуванням внутрішніх туалетів, душових, умивальників, ігрового сектору тощо. Усі роботи здійснюються під егідою Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.
Сумарна площа приміщень укриття в дитсадку «Ромашка» після завершення ремонтів, як зазначила директорка закладу Людмила Поліщук, становитиме 212 м2.
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/210224270631984_n_9m/pic.jpg)