ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ В КАГАРЛИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ №4
опубліковано:
20 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
День довкілля – національне екологічне свято, яке відзначається з 1999 року. Цей день у Кагарлицькому ліцеї №4 відзначили благоустроєм території закладу.
На сторінці закладу у Facebook читаємо:
«Мета цього свята – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі. Тому в цей день необхідно своїми діями та активною громадянською позицією долучитися до проведення заходів по покращенню довкілля.
Кожен може зробити свій внесок в збереженні природи та покращенні екологічної ситуації на нашій планеті».
![](/ua/osximage/pg/200424968624395_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200424968624395_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200424968624395_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200424968624395_n_4m/pic.jpg)