ГОДИНА МУЖНОСТІ
Сьогодні в Центральній бібліотеці відбулася Година мужності до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Біль і смуток, чиєсь обірване життя». На захід завітали учні КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №2 ім. В. П. Дашенка": курінь імені Геннадія Куприкова, рій «Дашенківці-патріоти» (7-А клас) та рій 8 класу разом із виховниками Лесею Чоповською та Діаною Федоренко, а також провідний методист відділу культури Антоніна Коршунова.
Бібліотекарі Тетяна Гриценко та Марина Волошин, які були ведучими заходу, повернули присутніх в історію десятирічної давнини, коли на Майдані розгорнулася боротьба українців за свої права та свободу. Переглянули відеоролики з хронологією подій, які призвели до відліку Героїв, що отримали назву Небесна Сотня. Бібліотекар Ніна Осмалена декламувала тематичні поезії.
З болем і гордістю пригадали імена наших земляків, які загинули у боротьбі з російським агресором під час антитерористичної операції та операції об’єднаних сил: Юрія Гладченка, Валерія Чухрая, Олександра Олефіра, Василя Путаненка, Олега Кучму, Артема Соколова, Михайла Кучеренка…
Герої не вмирають! Вони живуть у наших душах, торкають струн нашого серця. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!
Лілія ЛИТВИН, директорка Публічної бібліотеки
відділу культури Кагарлицької міської ради
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/200224461628707_n_18m/pic.jpg)