ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД РЯТУВАЛЬНИКІВ
опубліковано:
19 лютого 2024
оновлено:
18 липня 2024
За повідомленням рятувальної служби, останнім часом на території Київщини суттєво зростає кількість нещасних випадків на водоймах.
19 лютого рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівником ВП №1 Обухівського РУП ГУНП у Київській області провели рейд на водних об’єктах Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС та МВС нагадали громадянам правила поводження на льоду та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
![](/ua/osximage/pg/190224694267536_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/190224694267536_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/190224694267536_n_3m/pic.jpg)