НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 18 грудня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.
Штаб констатував стабільність ситуації в громаді. Погодні умови знову сприятливі для економії енергоресурсів, критична інфраструктура функціонує без перебоїв. Продовжуються заходи щодо подальшого вдосконалення укриттів, на завершальній стадії процес формування бюджету-2024.
Голова наголосив на безпековому аспекті організації Новорічно-Різдвяних свят для дітей, обов’язковому для всіх дотриманні правил поведінки під час оголошення повітряної тривоги.
На засіданні штабу традиційно було обговорено стан справ у правоохоронній сфері, ключових галузях (освіта, культура, медицина), на підприємствах та в установах, у структурних підрозділах міської ради.
Після засідання штабу очільник громади провів робочу нараду зі старостами сіл, під час якої було розглянуто питання соціального захисту родин фронтовиків, сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб, активізації зусиль щодо залучення спонсорських коштів, участі у волонтерській діяльності та в благодійних проєктах для вирішення соціальних питань і благоустрою населених пунктів, поліпшення матеріальної бази закладів соціальної сфери. У розрізі кожного населеного пункту було розглянуто поточні господарські питання.
![](/ua/osximage/pg/181223312000941_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/181223312000941_n_2m/pic.jpg)