ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
опубліковано:
18 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
Заступник міського голови Любов Коваль 18 квітня провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Розглянуто було три питання порядку денного. Зокрема, розглянуто заяву щодо надання дозволу від імені малолітньої дитини на підписання договору оренди, а також повідомлення директора Центру соціальної підтримки дітей та сім’ї Відділу (Служби) у справах дітей та сім’ї щодо продовження та припинення надання соціальної послуги «соціальний супровід» сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
![](/ua/osximage/pg/180424940237994_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/180424940237994_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/180424940237994_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/180424940237994_n_4m/pic.jpg)