Присутні взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання на знак ушанування пам’яті про загиблих у війні з російськими загарбниками.
Очільник громади констатував: обстановка на Кагарличчині стабільна і перебуває під належним контролем із боку місцевої влади, поліції, територіальної оборони. У громаді триває підготовка до нового навчального року в закладах освіти, активізувалися заходи з підготовки до чергового опалювального сезону. Акцентовано увагу на важливості належної підготовки наявних генераторів для забезпечення резервного живлення об’єктів критичної інфраструктури, ЦНАПу. Кагарличчина готується до свята Незалежності, відзначення 881-ї річниці з часу заснування міста Кагарлика: цій меті підпорядковано відповідні заходи з благоустрою.
На засіданні традиційно було обговорено стан справ у громаді в цілому, а також в організаціях, на підприємствах, в установах і підрозділах міської ради.