Учнівська молодь села, педагоги та батьки щиро дякують керівництву міської ради, депутатському корпусу, начальнику відділу освіти Кагарлицької міської ради Надії Омельченко, старості села Олександру Драгану за сприяння у виділенні коштів на спортивні тренажери для нашого закладу освіти.
Що ж, діти, є умови для занять спортом, тому кріпіть своє здоров'я й бережіть спортивний інвентар!
Наталія ПОБОЧІЙ