Із нагоди Дня працівників суду України
опубліковано:
15 грудня 2023
оновлено:
17 липня 2024
15 грудня Кагарлицький міський голова Олександр Панюта і заступник міського голови Іван Семцов привітали працівників суду з професійним святом, побажали міцного здоров’я, життєвих гараздів, успіхів на ниві служіння Закону.
За значний особистий внесок у розвиток діяльності суду, сумлінну працю, високий професіоналізм і з нагоди Дня працівників суду Подякою Кагарлицької міської територіальної громади відзначено службовців Кагарлицького районного суду – старшого секретаря Наталію Глуховську та секретаря Аллу Сегіду.
![](/ua/osximage/pg/151223720845001_n_1m/pic.jpg)