У КАГАРЛИКУ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МИРОСЛАВА ЯРМІШКА
Ось уже третій рік триває повномасштабне вторгнення російських окупантів. Насправді ж ця війна, яку росія веде проти нас на знищення України, бере свій початок у глибині століть. І серед багатьох тисяч Героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої Вітчизни, – наш земляк Мирослав Ярмішко.
День жалоби 15 липня оголошено по всій великій Кагарлицькій громаді – день, коли проводжали в останню путь Героя.
Ярмішко Мирослав Андрійович народився 25 вересня 2000 року. Дитинство і юність його пройшли в рідному Кагарлику, де він закінчив школу №3. Одразу після школи – у 2017 році – Мирослав став курсантом Національної академії внутрішніх справ. Із липня місяця 2021 року по березень 2023-го він уже працював слідчим слідчого відділу Обухівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області.
Саме в той час в Україні формувалися штурмові бригади, які готувалися до звільнення України від російських загарбників. І старший лейтенант поліції Мирослав Ярмішко разом із сотнями побратимів у березні 2023 року влився в ряди штурмової бригади «Лють». Він ніс ратну службу на посаді інспектора взводу №3 роти №2 батальйону №1 полку управління поліції особливого призначення №1 (штурмовий полк «Сафарі») Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».
Мирослав Ярмішко героїчно загинув 12 липня 2024 року в районі міста Торецьк Бахмутського району Донецької області.
Серце розривається від болю, коли гине юний цвіт нашої нації, у грудях клекоче ненависть до московських виродків, які війною пішли на нашу землю.
У скорботі Кагарличчина, прощаючись із Героєм-земляком. Наші щирі слова співчуття і підтримки батькам Захисника України, його братові, усім рідним і близьким!..
Коридором Слави проводжали Мирослава кагарличани, стоячи навколішки обабіч вулиць, якими рухався траурний кортеж. Священник Православної церкви України Василь Суп у співслужінні з військовим капеланом Миколою Мединським відправили чин похорону і виголосили палкі проповіді. На траурному мітингу, що відбувся на Довжанському цвинтарі, перед присутніми виступили Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, бойовий побратим загиблого воїна, а також начальник Другого відділу Обухівського РТЦК та СП підполковник Володимир Бойко. В.о. командира штурмового полку «Сафарі» Роман Лелек передав матері Мирослава Державний Прапор України, яким було покрито домовину воїна, а також прапор підрозділу.
Тричі прогримів почесний салют, тричі над вогнями фаєрів пролунало громоголосе «СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!»
Мирослав Ярмішко геройськи загинув, захищаючи Україну, її волю і незалежність, життя і свободу кожного з нас. Він віддав найдорожче – своє молоде життя – аби наблизити Перемогу над ворогом. І вона обов’язково прийде, рашисти зазнають нищівної поразки, бо на захисті України стоять мужні витязі і до їхніх лав щодня стають нові воїни.
Ворог буде розбитий! Смерть російським окупантам! Вічна слава і вічна пам’ять українському Захисникові, старшому лейтенанту поліції, штурмовику бригади «Лють» Мирославу Ярмішку!
Слава Україні!
Героям слава!
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_19m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_20m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_21m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_22m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_23m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_24m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_25m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150724460829713_n_26m/pic.jpg)