СЛОБІДСЬКА ГІМНАЗІЯ: ТУРБУЄМСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ
опубліковано:
15 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
Складовою двомісячника благоустрою є турбота про екологію. Слобідська гімназія протягом 9-12 квітня активно проводила збір пластику, який становить колосальну загрозу природному середовищу. Загалом було зібрано біля 2 000 пластикових пляшок та 1200 кришечок до них, але діти продовжують активно доносити ще і ще, тому підсумок нашої акції і його переможці будуть оголошені згодом, а до перегляду пропонуємо фотозвіт, із якого переконливо видно: слобідські гімназисти – справжні екологи!
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150424842901309_n_12m/pic.jpg)