ХАЙ РОСТУТЬ БЕРІЗКИ!
Весна – традиційна пора поповнення зелених насаджень. У Кагарлику в межах двомісячника благоустрою пройшла акція з висадження молодих берізок обіч дитячого майданчика біля приміщення міських бібліотек і Мистецької школи. Разом із керівниками і працівниками цих закладів участь в екологічній акції взяли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, начальник відділу культури Олена Петленко, директор Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» Валерій Петленко. Ініціаторкою акції стала Лілія Литвин, директор Публічної бібліотеки. Саджанці для доброї справи надав меценат, який побажав залишитися невідомим. Але слова вдячності він заслужив однозначно!
Пройде час – і берізки піднімуться, прикрашаючи довкілля і даруючи затишок.
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/150324746981673_n_15m/pic.jpg)