КАГАРЛИЦЬКА ГРОМАДА МАТИМЕ СВІЙ ГЕРБ І ПОЧЕСНУ ВІДЗНАКУ
опубліковано:
14 грудня 2023
оновлено:
17 липня 2024
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта провів засідання очолюваної ним комісії щодо відзначення та вшанування осіб, які здійснили вагомий особистий внесок у розвиток Кагарлицької міської територіальної громади та брали участь у відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.
Комісія напрацювала пропозиції для сесійного розгляду питань про затвердження герба Кагарлицької міської територіальної громади, а також Положення про відзнаку «Почесний громадянин Кагарличчини» - вони розроблені на основі геральдики колишнього Кагарлицького району.
![](/ua/osximage/pg/141223285339420_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/141223285339420_n_2m/pic.jpg)