НА ВІДПОЧИНОК У «ЗОРЯНОМУ»
опубліковано:
12 липня 2023
оновлено:
16 липня 2024
У середу 12 липня група з 16 дітей виїхала з Кагарлика на оздоровлення в дитячий табір «Зоряний» (с. Карапиші). Поїздку в табір організувала Служба у справах дітей та сім’ї Кагарлицької міської ради. До списку потрапили діти пільгових категорій: сироти та позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей, діти, що перебувають на диспансерному обліку.
Вартість однієї путівки – 11 900 грн; кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій виділено з бюджету громади. Відпочиватимуть діти і набиратимуться здоров’я протягом двох тижнів.
![](/ua/osximage/pg/140723833910520_n_1m/pic.jpg)