ВИЗНАЧИВСЯ ОБЛАСНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГАХ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ
Такої жаги до перемоги як на Київщині – немає ніде! Обласний Фінал з волейболу серед юнаків у Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч. Найкращі команди з кожного району Київської області змагались за квиток у суперфінал Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Понад 700 команд виявили бажання позмагатись за першість та до фіналу дійшли тільки 7.
Білоцерківський район – команда «Єдність і сила».
Броварський район – команда «Viva».
Бориспільський район – команда «Вороньківська сотня».
Бучанський район – команда Ірпінського ліцею НУБіП.
Вишгородський район – команда «Степовий бізон».
Обухівський район – команда «Хотівські Титани».
Фастівський район – команда «Глева».
Вітали учасників змагань та бажали перемоги заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко, амбасадор проєкту Володимир Товкис, гравець національної молодіжної збірної України з волейболу Валерія Кравченко та член молодіжної збірної України U18 Даніїл Мар’євський.
Ейси, флоти, нападаючі удари – усе це і навіть більше на спортивному майданчику Хотова. Шалена підтримка глядачів, переживання тренерів та настанови команді – і перемога така близька.
Волейбол – це гра для сильних. А найсильнішими на Київщині стала команда «Єдність і сила»Білоцерківщини.
Призові місця розділили команди Ірпінського ліцею НУБіП та «Viva».
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441866934_122142692156177198_78151603848851178_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436362245_122142692246177198_774874596803859793_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436552843_122142692192177198_2797885935232734406_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440952241_122142692282177198_1709787422211745980_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440956997_122142692222177198_391979207256345076_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441189800_122142692234177198_5420218788378082116_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440934501_122142692294177198_3970947531448638549_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441454213_122142692270177198_3054439849296856373_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440942855_122142692258177198_5592164274292313539_n-300x169.jpg)
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440934812_122142692306177198_7611550933232881602_n-300x169.jpg)
![](/ua/osximage/pg/140524967591527_n_1m/pic.jpg)