ЛИШЕ ОДИН ДЗВІНОК
опубліковано:
14 лютого 2024
оновлено:
18 липня 2024
У середу 14 лютого відбувся черговий «Прямий зв’язок» жителів громади з Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою. Цього разу надійшов лише один телефонний дзвінок щодо сприяння у видаленні аварійно небезпечного насадження. Оскільки більше дзвінків не було, очільник громади провів виробничу нараду з присутніми на «Прямому зв’язку» керівниками комунальних служб. Лейтмотив розмови – запобігання причинам звернень громадян у міську раду шляхом якісного виконання поставлених завдань, постійної уваги питанням благоустрою.
Участь у заході взяла секретар міської ради Людмила Демиденко.
![](/ua/osximage/pg/140224210455724_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/140224210455724_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/140224210455724_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/140224210455724_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/140224210455724_n_5m/pic.jpg)