У НАС Є МАТЕРІ-ГЕРОЇНІ!
опубліковано:
01 листопада 2023
оновлено:
17 липня 2024
Заступник міського голови Валентина Циганок 1 листопада провела засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Кагарлицької міської ради.
Розглянуто було дві заяви багатодітних матерів зі Слободи та Кагарлика, які народили та належно виховують відповідно восьмеро і семеро дітей.
Подані на розгляд документи дали підстави комісії ухвалити позитивне рішення для подання до Київської обласної військової адміністрації клопотань про присвоєння почесних звань.
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/11123682465560_n_6m/pic.jpg)