Вихованець Кагарлицького ЦДЮТ переміг в обласному челенджі анімаційних музичних листівок
опубліковано:
11 грудня 2023
оновлено:
17 липня 2024
Вихованець гуртка «STEM лабораторія «Computer genius club» Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості Дмитро Акімов виборов І місце у своїй віковій категорії в челенджі вітальних анімаційних музичних листівок «З піснею до Перемоги».
Вітальна анімаційна музична листівка Дмитра Акімова
Челендж до Дня Збройних Сил України проводив відділ науково-технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. На розгляд журі було подано 112 робіт учнів з 24 громад Київщини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Творчі, патріотичні, активні та натхненні: День відкритих дверей у Кагарлицькому ЦДЮТ![](https://kagarlyk.city/upload/article/res/120-80/3ehl1NXtJwLFTzXRJc6p.jpg)
![](https://kagarlyk.city/upload/article/res/120-80/3ehl1NXtJwLFTzXRJc6p.jpg)
![](/ua/osximage/pg/111223113594672_n_1m/pic.jpg)