ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ – ЦЕНТР ТУРБОТИ ПРО ЧИСТОТУ ДОВКІЛЛЯ
опубліковано:
11 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
Щороку в усіх населених пунктах Кагарлицької МТГ проходить весняний двомісячник благоустрою. Тож протягом цього періоду – і не тільки! – в КЗ КМР «Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості» дбають про чистоту й порядок на території закладу. Працівники Центру творчості вже прибрали прилеглу територію, посадили саджанці, обрізали й побілили дерева.
Адміністрація закладу щиро дякує працівникам за участь у проведенні двомісячника благоустрою.
Даріна ДАНИЛЕНКО, директор Кагарлицького ЦДЮТ
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/110424216032760_n_11m/pic.jpg)