ДЯКУЄМО «МІСЬКРЕМБУДСЕРВІСУ»!
опубліковано:
01 травня 2024
оновлено:
17 липня 2024
Вечірнє освітлення вулиць – одна з уже звичних зручностей на селі. Підтримувати мережі в належному стані в нашому старостинському окрузі допомагають електрики КП КМР «Міськрембудсервіс» (керівник – Юрій Сінгаєвський). От і сьогодні, 1 травня, проводилась заміна лампочок вуличного освітлення в селах Шубівка та Землянка.
Дякуємо працівникам і керівництву «Міськрембудсервісу»!
Микола ШИРОКОСТУП, староста сіл Шубівка, Землянка
![](/ua/osximage/pg/10524716285668_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524716285668_n_2m/pic.jpg)