Благоустрій у Слобідському старостинському окрузі
опубліковано:
01 травня 2024
оновлено:
16 липня 2024
Тепла весняна погода сприяє продовженню робіт із благоустрою в Слободі та Расавці. Вивезено сміття з кладовищ, завезено землю для підсипки могил, підгорнуто сміттєзвалище, прибрано територію біля адмінбудівлі в с. Расавка. Хочу висловити слова вдячності нашим помічникам: КП КМР «Міськрембудсервіс», ПрАТ «Агрофорт», ФГ «Пителя», СК «Агробізнес», які оперативно надали техніку для впорядкування території наших населених пунктів до Великодніх свят.
Світлана БАКАЛ, староста сіл Слобода, Расавка
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10524689277283_n_8m/pic.jpg)