ДЕМІВЩИНСЬКО-КАДОМСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: У КАДОМЦІ ВИСАДЖЕНО БЛИЗЬКО СОТНІ САДЖАНЦІВ СОСНИ
опубліковано:
01 квітня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Із села Кадомка Демівщинського старостинського округу погожого дня 1 квітня надійшла втішна інформація про хід весняного двомісячника благоустрою. Цього разу тут висаджено близько сотні саджанців сосни. Акція відбулася завдяки екологічно свідомій кадомчанці Оксані Андросенко, яка замовила саджанці власним коштом у Житомирському лісництві – їх прислали «Новою поштою». Про це повідомила активна учасниця природоохоронної акції Валентина Логвиненко.
Молодці, кадомчани!
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/10424122580050_n_10m/pic.jpg)