25 квітня 2019 року, четвер, 14:47
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Працевлаштування – вплив на розмір пенсії

  Пенсіонери – люди незаможні, тому багато хто з них не проти час від часу підробитись. Але кожен хвилюється: чи не стануть тоді платити меншу пенсію? А такі побоювання є не безпідставні.

   Непрацюючим пенсіонерам зокрема встановлюються деякі надбавки, доплати, підвищення ( на непрацездатних членів сім’ї, за проживання на територіях радіоактивного забруднення тощо). У разі будь – якого  працевлаштування їх виплату припиняють. Окрім того, деякі види пенсій, котрі призначають до досягнення пенсійного віку, - за вислугу років,  взагалі не виплачують. Їх виплату поновлюють після звільнення з роботи. Пенсіонер втрачає статус такого, що не працює, за умови працевлаштування на роботу не лише за трудовим договором ( контрактом), а й тоді, коли переходить до категорії зайнятого населення: у разі укладення цивільно – правового договору з виконання робіт, або надання послуг, реєстрації фізичною особою – підприємцем або самозайнятою особою. Єдиний виняток – робота, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів. Таку роботу не вважають працевлаштуванням, і це не впливає на розмір пенсії

     Також варто мати на увазі, що в разі працевлаштування припиняється автоматична індексація пенсії.

Про свою зайнятість та зрештою про все, що може вплинути на розмір та отримання пенсії, пенсіонер, як людина свідома, зобов’язаний повідомляти Пенсійний фонд , у якому перебуває на обліку, протягом 10 днів з дня виникнення обставин.

 З 01.04.2015 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2015 р. по 31.12.2015 р., яких у нашому районі налічується 2752 особи.

  Відповідно до цього закону пенсія працюючим пенсіонерам, розмір якої перевищує півтора прожиткових мінімумів ( 1423,50 грн. ) скоротилася зі 100 % до 85%. , а у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсій державним службовцям, суддям, прокурорам, журналістам ті іншим пенсія взагалі не виплачується. Винятком є інваліди першої та другої груп, інваліди війни третьої групи, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей.

   Перерахунок виплати було зроблено автоматично за даними, які є  у пенсійних справах цих людей. Проте щодо деяких пенсіонерів ми не мали чітких даних, адже не всі пенсіонери виконали своє зобов’язання перед Пенсійним фондом  ( протягом 10 днів не повідомили про своє звільнення чи прийом на роботу).

   Документи, які має надати пенсіонер, що він уже не працює : трудова книжка, індивідуальні відомості про застрахованих осіб, що надаються відділом персоніфікованого обліку та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.

     УПФУ у Кагарлицькому районі просить пенсіонерів, які на даний час  не повідомили про звільнення чи влаштування надати документи, які впливають на виплату пенсії.

     Своєчасне повідомлення про працевлаштування, звільнення з роботи дозволить органам Пенсійного фонду своєчасно здійснювати належні перерахунки пенсій відповідно до законодавства й забезпечить отримання пенсіонерами пенсії в повному обсязі та допоможе уникнути недоплат та переплат, які згодом доведеться повернути.

Начальник відділу з призначення пенсій                          В.Хоменко

 
архів Анонси подій

Чергова LІІ сесія міської ради VII скликання  розпочне свою роботу 25 квітня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти