23 жовтня 2018 року, вівторок, 21:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Працевлаштування – вплив на розмір пенсії

  Пенсіонери – люди незаможні, тому багато хто з них не проти час від часу підробитись. Але кожен хвилюється: чи не стануть тоді платити меншу пенсію? А такі побоювання є не безпідставні.

   Непрацюючим пенсіонерам зокрема встановлюються деякі надбавки, доплати, підвищення ( на непрацездатних членів сім’ї, за проживання на територіях радіоактивного забруднення тощо). У разі будь – якого  працевлаштування їх виплату припиняють. Окрім того, деякі види пенсій, котрі призначають до досягнення пенсійного віку, - за вислугу років,  взагалі не виплачують. Їх виплату поновлюють після звільнення з роботи. Пенсіонер втрачає статус такого, що не працює, за умови працевлаштування на роботу не лише за трудовим договором ( контрактом), а й тоді, коли переходить до категорії зайнятого населення: у разі укладення цивільно – правового договору з виконання робіт, або надання послуг, реєстрації фізичною особою – підприємцем або самозайнятою особою. Єдиний виняток – робота, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів. Таку роботу не вважають працевлаштуванням, і це не впливає на розмір пенсії

     Також варто мати на увазі, що в разі працевлаштування припиняється автоматична індексація пенсії.

Про свою зайнятість та зрештою про все, що може вплинути на розмір та отримання пенсії, пенсіонер, як людина свідома, зобов’язаний повідомляти Пенсійний фонд , у якому перебуває на обліку, протягом 10 днів з дня виникнення обставин.

 З 01.04.2015 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2015 р. по 31.12.2015 р., яких у нашому районі налічується 2752 особи.

  Відповідно до цього закону пенсія працюючим пенсіонерам, розмір якої перевищує півтора прожиткових мінімумів ( 1423,50 грн. ) скоротилася зі 100 % до 85%. , а у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсій державним службовцям, суддям, прокурорам, журналістам ті іншим пенсія взагалі не виплачується. Винятком є інваліди першої та другої груп, інваліди війни третьої групи, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей.

   Перерахунок виплати було зроблено автоматично за даними, які є  у пенсійних справах цих людей. Проте щодо деяких пенсіонерів ми не мали чітких даних, адже не всі пенсіонери виконали своє зобов’язання перед Пенсійним фондом  ( протягом 10 днів не повідомили про своє звільнення чи прийом на роботу).

   Документи, які має надати пенсіонер, що він уже не працює : трудова книжка, індивідуальні відомості про застрахованих осіб, що надаються відділом персоніфікованого обліку та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.

     УПФУ у Кагарлицькому районі просить пенсіонерів, які на даний час  не повідомили про звільнення чи влаштування надати документи, які впливають на виплату пенсії.

     Своєчасне повідомлення про працевлаштування, звільнення з роботи дозволить органам Пенсійного фонду своєчасно здійснювати належні перерахунки пенсій відповідно до законодавства й забезпечить отримання пенсіонерами пенсії в повному обсязі та допоможе уникнути недоплат та переплат, які згодом доведеться повернути.

Начальник відділу з призначення пенсій                          В.Хоменко

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3002 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
259 (7.02 %)
за межами Кагарличчини в Україні
247 (6.7 %)
за кордоном
179 (4.85 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 24 жовтня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 24.10.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трояндова, Світанкова;

Кагарлицьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на Кагарличчині пероральна імунізація диких мясоїдних тварин розпочнеться з 24.09.2018 року:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти