18 лютого 2019 року, понеділок, 01:38
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Працевлаштування – вплив на розмір пенсії

  Пенсіонери – люди незаможні, тому багато хто з них не проти час від часу підробитись. Але кожен хвилюється: чи не стануть тоді платити меншу пенсію? А такі побоювання є не безпідставні.

   Непрацюючим пенсіонерам зокрема встановлюються деякі надбавки, доплати, підвищення ( на непрацездатних членів сім’ї, за проживання на територіях радіоактивного забруднення тощо). У разі будь – якого  працевлаштування їх виплату припиняють. Окрім того, деякі види пенсій, котрі призначають до досягнення пенсійного віку, - за вислугу років,  взагалі не виплачують. Їх виплату поновлюють після звільнення з роботи. Пенсіонер втрачає статус такого, що не працює, за умови працевлаштування на роботу не лише за трудовим договором ( контрактом), а й тоді, коли переходить до категорії зайнятого населення: у разі укладення цивільно – правового договору з виконання робіт, або надання послуг, реєстрації фізичною особою – підприємцем або самозайнятою особою. Єдиний виняток – робота, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів. Таку роботу не вважають працевлаштуванням, і це не впливає на розмір пенсії

     Також варто мати на увазі, що в разі працевлаштування припиняється автоматична індексація пенсії.

Про свою зайнятість та зрештою про все, що може вплинути на розмір та отримання пенсії, пенсіонер, як людина свідома, зобов’язаний повідомляти Пенсійний фонд , у якому перебуває на обліку, протягом 10 днів з дня виникнення обставин.

 З 01.04.2015 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2015 р. по 31.12.2015 р., яких у нашому районі налічується 2752 особи.

  Відповідно до цього закону пенсія працюючим пенсіонерам, розмір якої перевищує півтора прожиткових мінімумів ( 1423,50 грн. ) скоротилася зі 100 % до 85%. , а у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсій державним службовцям, суддям, прокурорам, журналістам ті іншим пенсія взагалі не виплачується. Винятком є інваліди першої та другої груп, інваліди війни третьої групи, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей.

   Перерахунок виплати було зроблено автоматично за даними, які є  у пенсійних справах цих людей. Проте щодо деяких пенсіонерів ми не мали чітких даних, адже не всі пенсіонери виконали своє зобов’язання перед Пенсійним фондом  ( протягом 10 днів не повідомили про своє звільнення чи прийом на роботу).

   Документи, які має надати пенсіонер, що він уже не працює : трудова книжка, індивідуальні відомості про застрахованих осіб, що надаються відділом персоніфікованого обліку та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.

     УПФУ у Кагарлицькому районі просить пенсіонерів, які на даний час  не повідомили про звільнення чи влаштування надати документи, які впливають на виплату пенсії.

     Своєчасне повідомлення про працевлаштування, звільнення з роботи дозволить органам Пенсійного фонду своєчасно здійснювати належні перерахунки пенсій відповідно до законодавства й забезпечить отримання пенсіонерами пенсії в повному обсязі та допоможе уникнути недоплат та переплат, які згодом доведеться повернути.

Начальник відділу з призначення пенсій                          В.Хоменко

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3229 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
278 (7 %)
за кордоном
192 (4.84 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

18 лютого 2019 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: вул. Кооперативна, 3, м.Кагарлик Київської області особистий прийом громадян здійснюватиме прокурор Київської області Киричук Максим Юрійович.

За інформацією та для попереднього запису звертатися за телефоном (04573)5-13-43.

Громадянам, які бажають потрапити на особистий прийом, із собою мати паспорт та письмове звернення.

У вівторок, 19 лютого 2019 року, о 15.00 відбудеться засідання виконавчого комітету. 

Чергова сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 21 лютого  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника юридичного відділу виконавчого комітету:

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 20 лютого 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти