19 липня 2019 року, п'ятниця, 18:35
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Нові можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України для роботодавців.

З огляду на зміни в законодавстві щодо розрахунку та виплати лікарняних на веб-порталі відкрито можливість отримувати відомості про страховий стаж ваших працівників (форма довідки відповідно до додатку 9 Положення про реєстр застрахованих осіб). Перевага такої можливості полягає в тому, що ви можете отримати зазначену довідку самостійно. Тобто, ні вам, ні вашому працівнику не треба особисто відвідувати управління Фонду. Достатньо лише увійти на свою сторінку на веб-порталі за допомогою електронного цифрового підпису печатки вашого підприємства.

Для отримання довідки про страховий стаж працівника та довідки за формою ОК-7 необхідно скористатись функцією «Запит на отримання електронних документів» у розділі «Комунікації з ПФУ». Довідка сформується протягом 2 хвилин і буде викладена для перегляду та роздруку (копіювання на зовнішній носій) в розділ «Звернення».

Крім того, відтепер ви маєте можливість засобами порталу контролювати опрацювання звітності та повноту оплати зобов’язання щодо ЄСВ.

За допомогою функції «Звернення» у розділі «Комунікації з ПФУ» надіслати електронний лист з питань подання звітності, нарахування та сплати внесків, порядку подання документів на призначення та перерахунок пенсійних виплат, свої пропозиції та зауваження щодо покращення роботи та розширення можливостей інтерактивної взаємодії з органами Фонду засобами порталу. Зауважуємо, що всі електронні звернення, які ви надсилаєте засобами особистої сторінки на порталі розглядаються за тими самими правилами, що і паперові звернення та листи. Але, враховуючи, що в такому випадку ви використовуєте внутрішній механізм взаємодії Пенсійного фонду в режимі он-лайн, то ваш лист (або повідомлення) автоматично реєструється і передається на розгляд відразу.

Отже, за допомогою особистої сторінки на порталі реалізовано вашу можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Зауважуємо, що взаємодіяти з Пенсійним фондом за допомогою особистої сторінки на порталі мають можливість і роботодавці, і підприємці, які не мають електронного цифрового підпису. Але для відкриття такої можливості необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду з метою отримання коду для реєстрації.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти