29 жовтня 2020 року, четвер, 12:33
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У планах – чергові капітальні ремонти
7 жовтня 2020 року 19:48

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 7 жовтня провів чергове засідання виконавчого комітету.

Цього разу було розглянуто питання про стан заготівлі сільськогосподарської продукції та організацію харчування дітей у міських ДНЗ, про роботу інспектора з благоустрою міста. Ухвалено також рішення про надання дозволу на передачу з балансу міської ради на баланс Кагарлицького КЖЕП металевого бака для сміття, затверджено акти виконаних робіт та передачу фактичних витрат на капітальний ремонт дорожнього покриття центрального заїзду та лівої частини вулиць Котляревського та Сагайдачного. Прийнято рішення про виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт відмостки багатоквартирного будинку по вул. Білоцерківська, 10; пропозицію щодо виділення на це коштів міського бюджету винесено на розгляд депутатів міської ради. Затверджено вже виготовлену проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Островського (від №1 до №28) та вул. Чехова (від вул. Островського до вул. 8 Березня); капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв Крут (від №40 до №72); капітальний ремонт дорожнього покриття заїзду від автошляху Н-02  до вул. Котляревського, №2А та частини вулиць Сагайдачного (від заїзду до №10),  Козацька (від заїзду до №31). 

Члени виконкому ухвалили рішення про введення додаткових штатних одиниць у ДНЗ «Теремок» (керівників гуртків англійської мови та хореографії), а в КП «Міськрембудсервіс» – штатної одиниці електрозварювальника; про надання матеріальної допомоги жителям міста, у т.ч. фронтовикам. Надано ряд дозволів: на відчуження нерухомого майна в інтересах неповнолітніх та недієздатних громадян;  на підключення до водопровідної мережі мешканців віддаленого мікрорайону 1 Травня; на харчування дітей пільгових категорій у дитсадках і школах за рахунок коштів міського бюджету. Надано також дозвіл на здійснення невід’ємних поліпшень (зміну фасадів) та внесення змін до договору оренди приміщення автобусної зупинки, що розташована по вул. Став’янка (поблизу дитячого майданчика) і перебуває на балансі КП «Міськрембудсервіс»: сподіватимемось, що орендар створить там умови, подібні до тих, які на зупинці біля Ощадбанку. Ще один дозвіл стосувався безоплатної передачі з балансу КП «Міськрембудсервіс» на баланс ОСББ «Паросток» елементу дитячого майданчика «Альтанка».

За клопотанням адміністрації ЗОШ №3 на прилеглій вулиці буде встановлено ще один пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки («лежачий поліцейський»).

Виконком створив комісію з приймання-передачі нерухомого майна від ПАТ «Кагарлицький цукровий завод», щодо якого завершується процедура ліквідації. Декілька рішень стосувалися впорядкування поштових адрес, зняття з квартирного обліку та виключення з пільгового списку, розгляду протоколів про адміністративне правопорушення.

 
архів Анонси подій

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасосо не проводяться.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії земельного відділу  виконавчого комітету (на період тимчасової відсутності основного працівника):

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

Споживачам послуг з постачання теплової енергії – мешканцям будинку № 18 по вул. Паркова в м. Кагарлику: тариф на теплову енергію становитиме 2444,47 грн. з ПДВ. за 1 Гкал:

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.11.20  з 8.00 до 17.00 буде перервано енергопостачання вул. Росавська, Шевченка

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3510 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
305 (7.08 %)
за кордоном
208 (4.83 %)
Офіційні сайти