28 вересня 2020 року, понеділок, 21:08
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Екологічна акція в Кагарлицькому парку
11 вересня 2020 року 13:25

У Кагарлицькому парку, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, за підтримки департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації проведено екологічну акцію, завдяки якій флора парку-пам’ятки поповнилася на понад пів тисячі екземплярів декоративних насаджень.

Разом із Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою, його заступниками Олегом Пурієм, Володимиром Бойком, секретарем міської ради Любов’ю Коваль, головою РДА Ігорем Будюком та його заступником Вадимом Циганком, головою районної ради Іваном Семцовим участь в акції взяли представники вищезгаданого департаменту на чолі з т.в.о начальника Ганною Ткаліч.

Власне, сама акція тривала кілька днів: міські служби спільно з підрядною організацією, яка прибула на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів, визначили місця висадження, облаштували три земляні насипи для декоративних гірок: дві на головній алеї, що веде до старовинної ротонди, а одну – біля Саджалки, і їх було засаджено ще напередодні. Велика кількість декоративних кущів знайшли своє місце вздовж алей. А вже завершальним етапом за участю керівництва міста і району та гостей зі столиці стало висадження кількох десятків саджанців біля Братської могили кагарличан, які загинули в часи воєнних лихоліть 1918 та 1941-1943 років.

Слід зазначити, що нинішнє керівництво департаменту екології і природних ресурсів КОДА перейняло добру естафету від її попередньої очільниці Вікторії Киреєвої (віднедавна вона – директор департаменту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України): тільки цього року за її сприяння втілено проєкт капітального ремонту покриття доріжок та благоустрою території парку-пам’ятки, у т.ч. біля озера Саджалка.

Доречним подарунком кагарличанам разом із декоративними саджанцями були також п'ять лавочок для відпочинку в комплекті з урнами, які також розміщено в парку. Представники департаменту роздали учасникам акції інформаційні матеріали екологічного спрямування, а натомість отримали в подарунок книги нашого земляка-краєзнавця Олександра Салія «Жар-птиця Кагарлицького парку» та «Дмитро Трощинський – козак знатний». Представники місцевої влади подякували за допомогу столичним гостям і в їхніх особах керівництву області, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

А результатом щойно завершеної акції стало те, що тепер у парку-пам’ятці ландшафти прикрашають пухироплідник червоний і жовтий, спірея Вангутта, барбарис Тунберга червоний, бересклет ґрунтопокривний, спірея норвезька, спірея японська Голд Мун, самшит, ялівець колоновидний і ялівець козацький. Дбайливі працівники адміністрації парку докладуть максимум зусиль, аби доглянути саджанці, а тим, хто приходить до перлини міста відпочивати, залишається тільки милуватися цією красою і ставитися до неї бережливо.

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва індивідуальних житлових будинків за адресою вул. Архітекторів, м. Кагарлик, Київської області»:

Увага! Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3498 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.07 %)
за кордоном
208 (4.84 %)
Офіційні сайти