28 вересня 2020 року, понеділок, 21:56
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
На прийомі в голови
9 вересня 2020 року 23:38

У Кагарлицького міського голови Олександра Панюти офіційно визначений день прийому громадян – середа, з дев’ятої до дванадцятої години. У середу 9 вересня до Олександра Олексійовича прийшли розповісти про свої проблеми і попросити допомоги  кагарличанки Лідія Ігнатівна,  Валентина Василівна та Раїса Леонідівна. Уважно вислухавши кожну, голова дав доручення здійснити обстеження і внести пропозиції щодо вирішення проблем із водовідведенням (дощова вода із нової відмостки біля багатоквартирного будинку тече на оброблювану діляночку), а також  щодо потреби облаштування заїзду до будинку. Можливості щодо вирішення ще одного питання – щодо земельної ділянки під городництво – було знайдено того ж дня.

Варто зауважити, що Олександр Панюта не обмежується офіційними рамками прийомного дня. Незважаючи на велику зайнятість, він завжди знаходить час для спілкування з відвідувачами мерії. До речі, навіть цієї середи поза рамками відведеного часу для прийому голова особисто вислухав тих, хто приходив до нього зі своїми болями, устигав дати пораду-розраду або необхідне сприяння.

У міську раду надходить багато звернень громадян, і для вирішення проблемних питань, які в них порушуються, існує чітко налагоджений механізм. За дорученням міського голови ці проблеми за потреби вивчаються  фахівцями на місці, а потім вирішуються залежно від наявних можливостей міськими службами або переадресовуються до тих інстанцій, які можуть їх вирішити.

Чимало питань до керівництва міської влади надходить через Інтернет-приймальню на офіційному вебсайті Кагарлицької міської ради (https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/questions), і вони також отримують відповідне реагування. Однак деякі зі звернень не тільки є анонімними, а й не мають будь-яких координат (адреси електронної пошти, номера телефону тощо), за якими можна було б уточнити суть питання для його оперативного вирішення. Так, нещодавно хтось в Інтернет-приймальні залишив звернення від імені жителів масиву Бджолопром:  «Немає у нас води. По тому, як зникає вода, можна звіряти годинники. Води не вистачає на масив. Допоможіть». Однак директор КП «Кагарликводоканал», якому було доручено вивчити проблемне питання, інформував, що свердловина працює в штатному режимі, тиск у мережі достатній. З’ясувати без конкретної адреси причину проблеми з водою в цьому випадку нереально: масив великий.

Просимо всіх, хто звертається через Інтернет-приймальню,  максимально конкретизувати суть проблеми, інформувати більш детально про місце (а не так, як у вищезгаданому зверненні, – «масив Бджолопром»), врешті, залишати координати для зв’язку та надання відповіді, необхідних роз’яснень. І тоді порушене проблемне питання буде набагато легше і швидше вирішити.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва індивідуальних житлових будинків за адресою вул. Архітекторів, м. Кагарлик, Київської області»:

Увага! Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3498 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
287 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
304 (7.07 %)
за кордоном
208 (4.84 %)
Офіційні сайти