13 липня 2020 року, понеділок, 04:09
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Готуймо сани влітку, або Бережімо воду!
27 червня 2020 року 09:01

Виконавчий комітет на останньому засіданні, що відбулося 17 червня, ухвалив звернення до споживачів системи централізованого водопостачання у зв’язку з випадками використання питної води для поливу городини, що стає причиною частих збоїв автоматизованої системи очистки води та поломок окремих дороговартісних елементів обладнання й може призвести до запровадження в місті подачі води за графіком або збільшення тарифів КП «Кагарликводоканал» (повний текст звернення див. тут: https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/actual/863).

Загалом виконком розглянув близько двох десятків питань, зокрема затвердив план заходів із підготовки об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.

Виконком відмінив одне зі своїх попередніх рішень, що стосувалося розподілу виконання на два етапи проєктів монтажу систем пожежної сигналізації та обробки вогнебіозахисним розчином дерев’яних конструкцій дахів ДНЗ «Теремок» і «Ромашка», оскільки за результатами аукціонів виникла економія коштів, що дозволило реалізувати ці проєкти в повному обсязі; було відмінено також рішення виконкому щодо перенесення термінів виконання договірних зобов’язань у зв’язку зі стабілізацією доходів міського бюджету.  

На засіданні надано дозвіл на безоплатну передачу з балансу адміністрації парку на баланс КП «Кагарликводоканал» та КЖЕП антибактеріальних випромінювачів, а на баланс КП «Міськрембудсервіс» – зварювального апарата.

Виконком погодив використання коштів КП «Міськрембудсервіс», запланованих  на поточний ремонт доріг у 2020 році і зекономлених унаслідок проведення процедури відкритих торгів (376 000 грн): їх перерозподілено на придбання 50 т солі та 500 т піску для приготування протиожеледної суміші на наступний зимовий період, 120 т щебеневої суміші та 210 т гранвідсіву для підсипки та влаштування доріг зі щебеневим покриттям, а також на поточний ремонт частини тротуару по вул. Каштанова та Росавська.

Розглянувши неодноразові звернення жителів міста та звернення депутатів міської ради про необхідність проведення капітального ремонту покриття відмостки багатоквартирного житлового будинку по вул. Столична, 5, виконком вирішив замовити відповідну проєктно-кошторисну документацію, а на останньому сесійному засіданні 25 червня депутати виділили на це необхідні кошти. Затверджено вже виготовлену проєктно-кошторисну документацію капітального ремонту дитячого ігрового майданчика по вул. Став’янка, а депутати на сесійним рішенням виділили кошти для співфінансування цього проєкту, який потрапив до обласної програми.

Члени виконкому ухвалили також рішення про створення міської постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, затвердили висновок органу опіки та піклування про доцільність призначення одного з кагарличан опікуном над його недієздатним братом; надали дозволи: на підключення до існуючої водопровідної мережі, на дарування будинку та земельних ділянок. Виконком надав потребуючим матеріальну допомогу, розглянув протоколи про адмінправопорушення, одне з рішень стосувалося виведення  житла з числа службових жилих приміщень.

У «різному», крім того, враховуючи неодноразові звернення жителів міста, з метою розвантаження дорожнього руху по вулиці Свято-Троїцька, виконком прийняв рішення  відкрити  проїзд по вулиці Паркова в районі Кагарлицького НВК та ЗОШ №1 на час літніх канікул. На засіданні також надано дозволи на внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди, на видалення аварійних зелених насаджень тощо.

 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на станції ІІ підйому протягом понеділка 13 липня та вівторка 14 липня можливе відключення водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3464 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.09 %)
за кордоном
206 (4.84 %)
Офіційні сайти