13 липня 2020 року, понеділок, 04:54
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Громада Кагарлика хоче знати про стан справ у відділенні поліції
25 червня 2020 року 22:08

Чергова LXX сесія міської ради VІІ скликання відбулася 25 червня.

До її початку перед присутніми виступив т.в.о. заступника начальника відділення поліції Олександр Білоконний, який розповів про стан криміногенної ситуації в районі та заходи, що здійснюються у відділенні після сумнозвісних резонансних подій і рішення вищестоящих інстанцій про переатестацію особового складу. Депутати міської ради глибоко стурбовані тією обставиною, що до складу атестаційної комісії не включено представників громадськості міста і району, тож під час засідання в «різному» було ухвалено з цього приводу рішення, в якому, зокрема, мова йде про врахування керівними органами цієї правоохоронної структури думки місцевої громади при призначенні нового керівника відділення поліції, збереження штатної кількості працівників, надання відповідної письмової відповіді та роз’яснень щодо ситуації у Кагарлицькому відділенні поліції від керівництва ГУ НП в Київській області та Національної поліції України.

А до початку засідання було також обговорено ситуацію зі складанням протоколу працівниками відділення поліції щодо порушень карантинних вимог на Кагарлицькому міському ринку з можливими серйозними штрафними санкціями. Представники підприємців ринку й депутати говорили про упереджене ставлення до комунального підприємства міської ради «Кагарлицький міський ринок», але, як би там не було, доведеться дочекатися судового рішення, і з боку засновників підприємства було обіцяно юридичний супровід.

Ще при затвердженні порядку денного було знято з розгляду питання про встановлення тарифів на послуги Комунального підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицький міський ринок».

Розпочавши засідання, депутати внесли необхідні корективи до бюджету поточного року, перерозподіливши видатки з метою надання необхідної допомоги медикам (зокрема, шляхом міжбюджетних трансфертів із загального фонду виділено 10 326 грн на запасні частини для Центру первинної медико-санітарної допомоги, 2 970 грн – на придбання пульсоксиметра для ЦРЛ; крім того, зі спеціального фонду додатково виділено 35 000 грн на електрокардіограф для ЦРЛ). Разом із тим, обранці громади перерозподілили наявні кошти спецфонду з метою зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств (120 000 грн), придбання містка для встановлення через річку Росаву в районі витоку з озера Саджалка в Кагарлицькому парку (30 000 грн), виготовлення проєктно-кошторисної документації капітального ремонту відмостки житлового будинку по вул. Столичній, 5 (20 000 грн); передбачено необхідні кошти на співфінансування двох проєктів, які було включено до обласної програми (капітальний ремонт дитячого ігрового майданчика по вул. Став’янка, 4 та капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Зеленського).

На засіданні було внесено актуальні зміни до минулорічних рішень щодо структури та чисельності виконкому міської ради, а також щодо встановлення премій і надбавок міському голові, заступникам міського голови, секретарю ради  та керуючій справами у 2020 році (їх зменшено удвічі).

Депутати ухвалили рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів», яке діятиме безстроково; відмінили одне з попередніх рішень, що стосувалося змін у складі виконкому; надализгодуна безоплатне прийняття вкомунальну власність територіальної громади м. Кагарлика рухомого майна – двох легкових автомобілів з Управління поліції охорони в Київській області (після необхідного ремонту вони ще послужать нашим комунальникам); внесли необхідні зміни до плану діяльності підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік; надали дозвіл на передачу КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ» товарно-матеріальних цінностей: 5 електрообігрівачів проточної води, 1000 одноразових масок, 1000 пар латексних рукавичок, антибактеріального випромінювача на три лампи та бактерицидного ультрафіолетового опромінювача;  інфрачервоний термометр передано для КП Кагарлицької районної ради «ФОК Кагарличчини». Кагарлицьке КЖЕП отримало дозвіл на списання основних засобів із нульовою залишковою вартістю. Ухвалено рішення про передачу комунального майна територіальної громади м.Кагарлика – трансформаторної підстанції по вул. Миру – приватному акціонерному товариству «Київобленерго» для подальшої експлуатації та обслуговування.

Сесія підтримала звернення Київського регіонального відділення Асоціації міст України щодо вимоги до Верховної Ради України та керівників політичних фракцій і груп не змінювати чинне виборче законодавство України через запровадження пропорційної партійної системи виборів у міських громадах із кількістю 15 тис. виборців і більше (чинна норма – 90 тис. виборців і більше), оскільки це становить загрозу тотальної партизації місцевих рад, що протирічить принципам демократії та практично усуває простих громадян від участі у вирішенні питань розвитку територіальних громад, у яких вони проживають.

На засіданні було розглянуто понад пів сотні земельних питань та ухвалено відповідні рішення.

У «різному», крім уже згадуваного вище рішення щодо Кагарлицького відділення поліції, було затверджено детальний план території земельної ділянки по вул. Свято-Троїцькій, 8 з урахуванням протоколу відповідних громадських слухань; надано дозвіл на виготовлення проєктної документації об’єкту по вул. Миру, який передається ПрАТ «Київобленерго»; дозвіл на передачу основного засобу – станції підкачування води – з балансу «Кагарликводоканалу» на баланс КЖЕП для вирішення проблеми з водопостачанням 40-квартирного будинку по вул. Володимира Великого, 3;  за депутатськими зверненнями було розглянуто питання про вилучення однієї з забур’янених земельних ділянок із проведенням оцінки  витрат орендаря, а також питання про включення в перелік об’єктів на продаж земельної ділянки під приміщенням колишнього ситроцеху. Розглянувши звернення Асоціації міст України, депутати підтримали вимогу не звільняти АТ «Укрзалізниця» від сплати земельного податку, оскільки ці надходження є суттєвими, зокрема для бюджетів малих міст.

У роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк та депутат Кагарлицької районної ради Олександр Широкоступ. Вів засідання Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на станції ІІ підйому протягом понеділка 13 липня та вівторка 14 липня можливе відключення водопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3464 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
285 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.09 %)
за кордоном
206 (4.84 %)
Офіційні сайти