21 січня 2020 року, вівторок, 07:42
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
З турботою про прийдешнє
8 серпня 2019 року 18:33

Чергова LVІ сесія міської ради VII скликання відбулася 8 серпня в залі засідань адмінбудинку міської ради.

Насамперед обранці громади заслухали і взяли до відома інформацію  про дотримання  комунальними підприємствами міської ради Закону України «Про відходи». Питання надзвичайно актуальне, адже цивілізоване поводження з відходами є запорукою благополуччя прийдешніх поколінь. Заслуговує схвалення поширення практики роздільного збору пластику та картону: тільки КЖЕП, наприклад, щомісяця збирає зі встановлених  на сміттєзбиральних майданчиках біля багатоквартирних будинків спеціальних контейнерів близько 20 кубометрів цінної вторсировини. Виконавчий комітет міськради зобов’язано тримати на контролі діяльність комунальних підприємств у цьому напрямку.

З метою своєчасного початку наступного опалювального сезону в дев’ятиповерхівці по вул. Парковій, 18, згідно з висновками робочої групи та комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, побутових послуг та надзвичайних ситуацій депутати ухвалили замовити проект будівництва системи газопостачання модульної котельні, яку планується облаштувати на даху висотки, а також замовити проект реконструкції системи теплопостачання цього будинку. Фінанси на проектування передбачені окремим рішенням, у якому здійснено відповідний перерозподіл бюджетних коштів. Втілення цих проектів передбачається на умовах співфінансування з мешканцями. У змінах до бюджету, крім того, збільшено видаткову частину на капітальні трансферти комунальним підприємствам, виділено субвенцію до районного бюджету на потреби КЗ КРР «ФОК Кагарличччини». Сесійним рішення здійснено також розподіл видатків на суму 10904248 грн для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (про це рішення Уряду ми вже розповідали). Залишається тільки дочекатися надходження коштів, щоби втілити задумане в громаді.

За клопотанням прокуратури Київської області в комунальну власність територіальної громади прийнято кілька службових квартир; ухвалено рішення, що сприятимуть стабілізації надходжень від оренди землі; одне з рішень стосувалося надання дозволу на виготовлення паспорту прив’язки тимчасових споруд, інше – дозволу на розроблення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки (власника зобов’язано забезпечити проведення відповідних громадських слухань та подання на розгляд архітектурно-містобудівній раді при відділі містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту РДА).

На сесії розглянуто 26 земельних питань, окремим рішенням фізкультурно-оздоровчому комплексу передано відеореєстратор.

Після дискусії з представником проектувальної організації, яка виконує замовлення ТОВ «ЯСЕНСВІТ» щодо системи водопостачання, з порядку денного було знято питання про погодження намірів товариства. Але дебати з приводу екологічної безпеки цього й ряду інших об’єктів розгорілися й наприкінці засідання, внаслідок чого було створено комісію для вивчення ситуації на місцях.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

20.01.2020 з 8:00 до 17:00 по вулицях Горького, Павлова, Б.Хмельницького, Островського.

21.01.2020 з 08: до 17:00 по вулиці Довженка.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  22 січня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3390 (81.33 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.72 %)
за межами Кагарличчини в Україні
295 (7.08 %)
за кордоном
203 (4.87 %)
Офіційні сайти