21 липня 2019 року, неділя, 09:52
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Розквітла «Троянда», або Що обурило депутатів
13 червня 2019 року 17:01

Чергова LІV сесія Кагарлицької міської ради VII скликання відбулася 13 червня.

Заплановане першим у порядку денному питання про  стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Кагарлицького відділення поліції на території міста так і не відбулось у зв’язку з відсутністю доповідача – начальника відділення Ігоря Небаби, який надіслав листа із запрошенням на районну сесію, що запланована на 20 червня, де він буде звітувати. Було чимало обурених такою зневагою до обранців громади, врешті-решт депутати ухвалили рішення повторно запросити очільника поліції на наступну сесію.

Депутати заслухали і взяли до відома інформацію про стан харчування в дошкільних навчальних закладах міста, внесли необхідні зміни до бюджету поточного року, передбачивши, зокрема, кошти на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджуються або погоджуються міською радою, в обсязі 705 700 грн; виділено субвенцію до районного бюджету на 330 000 грн (30 000 грн на поточний ремонт пришкільної території ЗОШ №2; до наступного свята Першого дзвінка міським загальноосвітнім закладам передбачено по 30 000 грн, РЦДЮТ – 10 000 грн, ДЮСШ – 15 000 грн, Школі мистецтв – 5 000 грн; 50 000 грн – на харчування дітей у ДНЗ міста; 100 000 грн – на харчування учнів пільгових категорій у міських ЗНЗ); збільшено видаткову частину спеціального фонду для додаткового фінансування комунальних підприємств, а також для капітального ремонту покрівлі багатоквартирного будинку по вул. Каштановій, 36, капітального ремонту відмостки та входу до під’їзду    багатоквартирного будинку по вул. Каштановій, 38а; капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Піонерській та Комарова; здійснено капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів на суму 289 088 грн (співфінансування вуличного освітлення по вул. Став’янці, Незалежності, Столичній, Миронівській) тощо.

Установлено ставки місцевих податків та зборів на 2020 рік (вони будуть оприлюднені на сайті міської ради).

Заслухано було питання про роботу виконкому для збільшення надходжень до міського бюджету й ухвалено рішення про її подальше продовження.

Депутати погодили відрядження міського голови Олександра Панюти для участі в роботі XV Українського муніципального форуму в м. Одесі, окремим рішенням погодили частину відпустки міського голови; розглянули понад три десятки земельних питань, а також дали дозвіл на створення органу самоорганізації населення – будинкового комітету «Троянда-2019», що його ініціювали мешканці п’ятиповерхівки по вул. Столичній, 7а.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти